Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

U raportua për rrëmbimin e gazetares së RTSH, reagon zëdhënësja e policisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas raportimit të lajmit për rrëmbimin e një gazetareje të RTSH, në Prishtinë, ka reaguar Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ahmeti u shpreh se raportime të tilla nuk qëndrojnë dhe se dyshimet kanë qenë të bazuara në faktin se vetura e gazetarës në fjalë ka qenë afër një vajze tjetër e cila dyshohet se është rrëmbyer.

 “S’ka të bëj fare me gazetaren, ka qenë një rrëmbim i një vajze, e cila ka qenë afër veturës së saj, mirëpo nuk ka të bëj fare me gazetaren në fjalë”, bëri të ditur Ahmeti.

Ende nuk dihet për detaje tjera rreth këtij rasti.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img