Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
27 %
1.5kmh
0 %
Enj
31 °
Pre
30 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

U qëllua me plumb në bark, vdes në spital i riu, punonjës i HEC-it (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Shkaqet e ngjarjes që çuan në plagosjen dhe më pas humbjen e jetës së 30 vjeçarit nuk dihen ende.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img