Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

U qëllua me breshëri kallashnikovi nga bashkëfshatari për ullinjtë, ndërron jetë në spital Luan Hushi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Luan Hushi fatkeqësisht nuk ka mundur ti mbijetojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës në Tiranë.

55 vjeçari mbeti i plagosur paraditen e sotme pasi u qëllua me armë zjarri nga bashkëfshatari i tij Klodian Keqi, i cili është shpallur në kërkim nga policia.

Më herët u bë me dije se autori dhe viktima kishin filluar debatin e tyre për parcelën me ullinj, debat i cili përfundoi në tragjedi.

Ngjarja e rëndë ndodhi paraditen e sotme ku Keqi plagosi armë zjarri Luan Hushin. Menjëherë pas plagosjes ai u largua nga vendi i ngjarjes.

Policia e Fushë-Krujës ka rrethuar zonën për të bërë të mundur kapjen e autorit.

 

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img