Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
3.6kmh
75 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
12 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

U puthën! Të veshur si nuse e dhëndër, Kiara dhe Luizi ngjiten në “ALTARIN” e Big Brother Vip dhe shkëmbejnë puthjen e parë (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Më në fund ndodhi puthja e shumëpritur! Kiara Tito dhe Luiz Ejlli u veshën nuse e dhëndër mbrëmjen e sotme, pasi Vëllai i Madh u kishte dhënë për detyrë banorë të organizonin një dasmë brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.

Kristi ishte ai që “celebroi çiftin në martesë” dhe në momentin që ai i shpalli burrë dhe grua ishte moderatorja ajo që bëri hapin drejt këngëtarit, duke i dhuruar një puthje në buzë, të cilën Luizi e priste me ngulm.  Ndërsa banorët e tjerë brohorisin, duke thënë “puthe, puthe”.

Më shumë