Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
23 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U prishën dhe planet për dasmë, zbulohet arsyeja e ndarjes së Oriola Marashit nga Eros Grezda

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja e njohur Oriola Marashit dhe futbollisti Erios Grezdës i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre.

Dyshimet lindën që kur fansat vënë re se Oriola dhe Erios nuk e ndiqnin më njëri tjetrin në rrjetet sociale.

Më pas miqtë e dyshes konfirmuan se ata janë ndarë, duke prishur në këtë mënyrë planin që kishin bërë për martesë. Sipas raportimeve të “Panorama Plus” arsyeja e prishjes së fejesës së tyre ka qenë distanca dhe keqkuptimet e shpeshta për shkak të largësisë, duke qenë se Oriola nuk dëshiron të lërë karrierën si modele. Prej disa vitesh, ajo ka lidhur kontratë me firmën prestigjoze amerikane “GUESS”, për të cilën ka sfiluar dhe ka realizuar herë pas here sete për fushata të ndryshme.

Çifti bashkëjetoi për pak kohë në Kroaci, ndërsa tashmë Oriola Marashi po jeton në Itali ku do të ndjekë edhe karrierën e saj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img