Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

“U prezantua si investitor”, gazetari tregon emrin: Ky është shqiptari i vetëm që doli i gjallë nga “lufta” e drogës në Ekuador

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Julian Kasapi rrëfeu mbrëmjen e sotme emrin e të vetmit shqiptar të mbetur gjallë nga “lufta” e drogës në Ekuador. Ai tha në “Open” se shqiptarët kanë zgjedhur tregun latin për shkak të pasurimit të shpejtë, por rreziku është më i madh, pasi ka kosto siç është përplasja mes grupeve. Remzi Azemi është i vetmi shqiptar që ka shpëtuar gjallë, i cili është shfaqur atje si investitor.

“Është mënyra më e mirë për të bërë para sa më shpejt, e ku ka më mirë se në vendet e origjinës sic është Amerika Latine. Duke pasur parasysh çmimin, por ka një kosto të madhe. Rreziku është i madh atje. Mbesin gjithmonë viktima. Remzi Azemi është i vetmi shqiptar që ka shpëtuar gjallë, dhe është shfaqur atje si investitor,” tha Kasapi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img