Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

‘U preke më duket, po ajo që thua ti është e pavërtetë’, Adi Krasta i kthehet Elisa Spiropalit: Si the?! Të lutem ma thuaj dhe një herë që…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d652f82af7e00449991576f208440806

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali është e ftuar mbrëmjen e sotme në studion e ‘A Shoë’ përballë gazetarit Adi Krasta, ku nuk kanë munguar ‘thumbat’ mes të dyve.

 

Teksa Spiropali fliste për pasqyrimin e protestës së opozitës në mediat ndërkombëtare dhe imazhin e keq të Shqipërisë që ajo përcjellë, gazetari e ndërpreu dhe bëri një pyetje të drejtëpërdrejtë. 

‘Sipas teje imazhin e Shqipërisë e ka nxirë më shumë fushata e kanabizimit të vendit gjatë qeverisjes tuaj apo ajo protesta e opozitës?’, e pyeti Krasta ministren. 

‘Kjo që po thua ti është e pavërtetë pasi raportet Guardia di Finanza tregojnë se kultivimi i drogës është ulur’, tha Spiropali, ndërsa moderatori ndali duke i kërkuar tia përsëriste dhe njëherë atë që i tha.

‘Si the?! Të lutem mund të ma thuash dhe njëherë të lutem? Mu drejto në vetën e parë, më thuaj Adi kjo që the është e pavërtetë…’, iu kthye Krasta.

Pjesë nga biseda:

Krasta: Sipas teje imazhin e Shqipërisë e ka nxirë më shumë fushata e kanabizimit të vendit gjatë qeverisjes tuaj apo ajo protesta e opozitës?

Spiropali: Kjo që po thua ti është e pavërtetë pasi raportet Guardia di Finanza tregojnë se kultivimi i drogës është ulur

Krasta: Si the?! Të lutem mund të ma thuash dhe njëherë të lutem? Mu drejto në vetën e parë, më thuaj Adi kjo që the është e pavërtetë…

Spiropali: Hë, u preke më duket

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img