Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

U prek me Covid-19 teksa festonte në jaht ndarjen nga Dhurata Ahmetaj, zbulohet gjendja shëndetësore e Xherdan Shaqirit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Xherdan Shaqiri prej disa ditësh rezulton i prekur me coronavirus, teksa mediat e huaja thonë se ai u infektua gjatë kohës kur po festonte në jaht me disa bukuroshe të tjera, ndarjen nga Dhurata Ahmetaj.

Mirëpo tani shqiptar i rritur në Zvicër i skuadrës angleze Liverpool është shëruar. Sipas njoftimit së Federatës Zvicerane të Futbollit, rezultati i testit të dytë për COVID-19 i Shaqirit ka rezultuar negativ.

1.jpg

Shaqiri rezultoi pozitiv në kontrollet rutinore me Kombëtaren disa ditë më parë, dhe ky ishte lajmi i dytë i keq për jetën e tij private pas atij të ndarjes nga këngëtarja Dhurata Ahmetaj.

2.jpg

Në fakt distanca fizike dhe xhelozitë çuan në prishjen e kësaj marrëdhënieje, e direkt pas vendimit futbollisti nga Kosova, nisi pushimet, për t’u fotografuar në një jaht luksoz me miqtë e tij, në Detin Mesdhe afër Formentera.

Futbollisti shihej teksa argëtohej me miqtë, i rrethuar nga disa femra seksi, të cilat dukeshin se e kishin përqendruar të gjithë vëmendjen tek ai. Ishte Dhurata ajo që nisi pushimet e para si vajzë single, por vendin zgjodhi ta mbante të fshehtë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img