Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

‘U prehsh në paqe”, Armina Mevlani humbet njeriun e shtrenjtë

spot_img

Lajme të ngjashëm

539b450da012b76253a770c5fb2c1423

Armina Mevlani, blogerja shqiptare dhe e dashura e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, është shfaqur sot me të zeza, teksa ka treguar se ka humbur njeriun me të shtrenjtë të familjes, gjyshen.

Me anë të një fotoje të postuar në Instagram, Mevlani ka treguar se është mjaft e pikëlluar.

U prehsh në paqe gjyshe! Sot ishte një ditë e trishtë për të gjithë ne”, ka shkruar blogerja në Instastory ku duket pa tualet dhe mjaft e mërzitur.

armina.PNG

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img