Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

U prangos në mes të qytetit nga policia, ja si qëndron e vërteta e arrestimit të ish-konkurrentit të “Përputhen” (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pamjet e arrestimit të ish-konkurrentit të “Përputhen”, Athdhe Xharavina bënë namin mbrëmjen e djeshme në rrjetet sociale.

Në videon e publikuar Atdheu shihej i shtrirë në makinë me duar para, teksa policia i vendoste prangat.

Epo, asgjë nuk ka qenë kshu si duket pasi mbrapa gjithë kësaj skene qëndron një kamer, regjisor dhe improvizim.

Atdheu ka qenë në xhirimet e një emisioni i cili jepet në platforëm Youtube më titull “Në pranga”.  Gjithashtu në “Instagramin” e tij ai gjatë gjithë kohës ka qenë aktiv duke publikuar story, epo një i “arrestuar” nuk ka si të publikojë “story” në qelinë e burgut.

Pra, të gjithë ju që i’u “ngriu gjaku” qetësohuni pasi Atdheu është mirë dhe nuk është arrestuar.

Më shumë

spot_img
spot_img