Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

U plagos nga tërmeti, Ambasada shqiptare jep lajmin e mirë për 14-vjeçarin shqiptar në Greqi: Së shpejti t’i kthehet normalitetit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f03cbc53da8078a795da70b7c15b6eda

Ambasada Shqiptare në Greqi ka dhënë lajmin e mirë në lidhje me 14-vjeçarin shqiptar që mbeti i plagosur nga tërmeti i fuqishëm në ishullin e Samos në Greqi.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale ambasada bën me dije se 14-vjeçari Enriko Mane nga Fieri është drejt shërimit dhe se gjendja e tij shëndetësore është e stabilizuar. Në foto Enriko shihet krahas ambasadores shqiptare në Greqi, Luela Hajdaraga dhe mjekjes. 14-vjeçari shihet i buzëqeshur teksa përshëndet me dorë.

“Eriko eshtë drejt përmirësimit, gjendja e tij shendetësore është e stabilizuar dhe pritet që së shpejti t’i kthehet normalitetit. Gjatë vizitës së sotme, stafi i Ambasadës i dhuroi një dhuratë simbolike si një gjest dashurie për heroin tonë Eriko,” shkruan ambasada në njoftimin e saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img