Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

U përzgjodh si kandidat për kryetar të PD, Fatbardh Kadilli: Basha është i sfiduar nga unë për një debat publik, s’kemi pse të fshehim të vërtetat tona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryesia e Partisë Demokratike vendosi ditën e sotme të përzgjedhë 4 kandidatë që do të garojnë për kryetar të partisë në zgjedhjet e 13 qershorit.

Mes kandidatëve të përzgejdhur ishte edhe Fatbardh Kadilli, i cili në përfundim të mbledhjes ka sfiduar sërish Bashën për një debat publik.

“Unë do vazhdoj të këmbëngul. Basha është i sfiduar nga unë për një debat publik. Sdo fillojmë tja propozojmë veten para zgjedhjeve por që sot. Nuk ka një gjë që shqetëson Pd dhe nuk shqetëson qytetarët. Skemi pse të fshehim asgjë të vërtetat tona duhet ti ballafaqojmë në sytë e publikut”, tha Kadilli.

Më shumë

spot_img
spot_img