Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U përplas nga makina javën e kaluar në Itali, humb jetën shqiptari (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a675e51e24f961076cd82c7ceb6064fd

Një 74-vjeçar shqiptar është ndarë nga jeta, pasu u përplas nga një makinë të shtunën e kaluar.

Sipas informacioneve për mediat, ka humbur jetën Pashuk Velli, prej vitesh rezident në Formigine, Emilia Romagna.

Ai po lëvizste me biçikletë në momentin që është përplasur nga një makinë që drejtohej nga një shofer 90-vjeçar.

I lindur më 1947, Velli jetonte në Formigine, në provincën e Modenës, me gruan Dila, djalin Aleks e të shoqen e tij, dhe mbesën Chiara.

Sipas banorëve të zonës, ishte një person i sjellshëm dhe gjithmonë i gjindshëm.

Pritet që trupi i të ndjerit të kthehet në Shqipëri për të pushuar në vendin e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img