Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Reperi grek para se të humbte jetën po këndonte në një dasmë me këngëtaren shqiptare (Video)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi grek Mad Clip mbrëmjen e djeshme humbi jetën trgjikisht në një aksident. Ai ishte i ftuar në dasmën e mikut të tij, Giorgos Benioudakis, por pas largimit u aksidentua për vdekje në lagjen Vougliameni të Athinës.

Sipas mediave greke bëhet me dije se dasmë së bashku me këngëtrin ndodhej edhe këngëtarja meorigjinë shqiptare, Eleni Foureira.

Kujtojmë se teksa ishte duke udhëtuar me makinën e tij tip “Porsche”, 34-vjeçari po ndiqej nga policia pasi kihte kaluar katër semaforë të kuq dhe në fund përfundoi duke u përplasur tek një shtyllë, ku dhe fatkeqësisht humbi jetën.

Lexo edhe: Me shpejtësi të madh, “Porsche”, humb kontrollin dhe përplaset me pemën, ndërron jetë reperi i njohur (FOTO)

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img