Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

U përplas me një makinë, bashkëshortja e Gaz Pajës tregon gjendjen shëndetësore të aktorit: Ka marrë dëmtime…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur Gaz Paja ditën e djeshme është përfshirë në një aksident, teksa ishte duke udhëtuar me motor.

Në lidhje me gjendjen e autorit ka folur edhe bashkëshortja e Gaz Pajës, Ira Seferi. Ajo është shprehur se aktori është mirë dhe se ka marrë dëmtime të lehta.

“Gazi ka marrë dëmtime jo serioze dhe do bëhet mirë shumë shpejt” tha ajo.

Kujtojmë që Gazi u aksidentua dje teksa ishte me motor dhe u përplas me një makinë. Dyshohet se aktori ka hyrë me të kuqe në semafor dhe është përplasur me mjetin me drejtuesin shtetasin E.K.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img