Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 29 Maj, 2023

U përplas me makinë në Farkë, doli i dehur pas testit, Aleksandër Gjoka ka qenë duke pirë me Vangjush Dakon?! (FOTO që publikoi në Facebook)

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka u përfshi në një aksident në Farkë, Tiranë mbrëmjen e djeshme, pasi po drejtonte në gjendje të dehur mjetin. Patrulla i bëri testin e alkolit dhe ai ka rezultuar i dehur.

Menjëherë pas aksidentit, ai është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore dhe pritet të dalë mëngjesin e sotëm, pasi Policia e Tiranës i ka prerë flet-arresti.

Por çfarë ndodhi me këngëtarin para aksidentit?

Ai ka postuar një foto në  rrjetet sociale, ku shihet duke ngritur dolli me ish-kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako.

“Me shokun dhe mikun tim të hershëm Vangjush Dako(Gjushi)”, shkruan këngëtari dhe publikon foton e mëposhtme.


Më shumë