Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
4.1kmh
20 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U përplas me makinë në Elbasan, e moshuara ndërron jetë në spital (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

669d10e78b77a1da671d037e9749faf9

Këmbesorja që u aksidentua mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor Elbasan-Ish Kombinati Metalurgjil ka ndërruar jetë në spital.

Qamile Sinani, 70-vjeçe banonte në lagjen 28 Nëntori në Elbasan.

Ajo nuk ka mundur që t’i mbijetojë plagëve të marra nga aksidenti dhe ka humbur jetën në spital.

Shoferi i cili aksidentoi të moshuarën është shoqëruar në komisariat dhe është marrë në pyetje.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img