Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

U përplas me kamionin, humb jetën tragjikisht 22-vjeçari shqiptar në Itali (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 22-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht në Itali, pasi është aksidentuar me mjetin e tij në rrugën Cassino-Formi. 

Aksidenti fatal për të riun Alesio Veseli ndodhi mëngjesin e sotëm, teksa ai po ngiste mjetin e tij “Alfa Romeo” dhe u përplas me një kamion. Si rezultat i përplasjes së fortë, 22-vjeçari Veseli humbi jetën në vend.

Ndërsa në vendngjarje shkuan menjëhere zjarrfikësja dhe ambulanca, por i riu kishte ndërruar jetë. Karabinierët po hetojnë shkaqet e aksidentit, i cili rezultoi fatal për të riun shqiptar.

Më shumë

spot_img
spot_img