Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
61 %
1.5kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

U përlesh me policët, Abedin Oruçi flet nga arratia dhe akuzon Safet Gjicin: Efektivët u rrëzuan vetë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

77360b2ae60d3fcda30d10133bf29f01

Më shumë

spot_img
spot_img