Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022
spot_img

U përfolën se janë bashkë, DJ Sardi konfirmon lidhjen me Jonida Vokshin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej disa kohësh në media përflitet për një lidhje mes moderatores Jonida Vokshi dhe DJ Sardit.

Ndonëse asnjë nuk e konfirmoi, dyshimet e fansave ishin të mëdha.

I ftuar tek emisioni ‘Familja’ gjatë mbrëmjes së sotme, Sardi ka lënë të kuptohet se mes tyre ekziston diçka.

I pyetur nga Turjan Hyska nësë ishte e vërtetë që është në një lidhje me të, DJ është përgjigjur me një fjalë të vetme, duke lënë të kuptohet një përgjiigje pozitive.

‘Mbase’, tha Sardi.

20225581_1416561805097080_2303733480191688704_n-Copy.jpgJonida_Vokshi.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img