Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

U përfolën për një histori dashurie, Butrinti publikon klipin e ri me Kiara Titon protagoniste

Lajme të ngjashëm

Kohët e fundit Butrint Imeri dhe Kiara Tito janë dyshja më e përfolur në showbiz-in shqiptar.

Prej muajsh Butrint Imeri ka qënë në fokusin e mediave rozë për lidhjen tij me moderatoren Kiara Tito, por asnjëherë s’ka patur gjë zyrtare sepse ata nuk e kanë pranuar romancën mes tyre.

 Sot  këngëtari ka pubikuar klipin e ti më të ri ‘Hajt Hajt’ ku protagoniste është moderatorja Kiara Tito.

Por ajo që na tërhoqi vëmëndjen ishte fabula e këngës që flet për një histori dashurie të përfunduar, pasi vajza, ose siç e quan Butrinti ‘macja e zez’, hoqi dorë nga dashuria e tyre.

Videoklipi nis me Butritin i cili shfaqet i rrethuar nga vajza të tjera pas ndarjes dhe më pas në një sekuencë të tij shfaqet Kiara teksa luan golf.

E veshur me të bardha, ajo ngjan fiks ashtu siç e thërret Butrinti, ‘si ëngjëll t’kam pa’.

 


Më shumë