Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

U përfol se janë ndarë, shpallet në kërkim bashkëshorti i Angela Martinit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ba67982aac09a6fa7d072149b8d370a3

Ditët e fundit modelja shqiptare Angela Martini ka qenë në qendër të mediave rozë, sepse po përflitet për një ndarje nga bashkëshorti.

Mirëpo një tjetër lajm që po qarkullon kudo në media është se bashkëshorti i saj Drago Svulescu  ka probleme serioze me drejtësinë.

Sipas ‘Anabel.al’, ai është dënuar në shkurt të këtij viti me 5 vite e 6 muaj burg nga Gjykata e Lartë në Rumani.

Thuhet se Svulescu akuzohet se është përfshirë në një grup kriminal (30 anëtarë), i cili përllogaritet ta ketë dëmtuar shtetin me 114 milionë euro për sa i përket disa pronave në Constatta dhe Mamaia.

Kujtojmë që Angela është një ndër modelet më të kërkuara në Amerikë.

Angela-Martini.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img