Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

U përfol se ishin ndarë, Robert Berisha lëshon ‘bombën’: Unë dhe Nora nuk jemi më bashkë, por gjithë jetën do jemi prindërit e Renees!

Lajme të ngjashëm


Më shumë