Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

U përfol se e tradhëtoi me ish-deputetin, reagon për herë të parë burri i Rudina Dembacajt (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7afb83495079dc7adf4c4e2748588cd8

Prej ditës së djeshme në mediat rozë po qarkullon lajmi se aktorja Rudina Dembacaj i ka dhënë fund martesës së saj tre-vjeçare me bashkëshortin Aleksandër Varfaj.

Dyshohet se shkak për këtë ndarje është bërë një histori e re dashurie në jetën e saj me një ish-deputet të Kuvendit të Shqipërisë. Identitetin e të cilit për arsye privatësie, mediat nuk e kanë zbuluar, por nga ajo çfarë thuhet është problematik.

Mirëpo, fill pas këtyre lajmeve ka reaguar ish- bashkëshorti i Rudinës, Aleks, i cili ka publikuar në InstaStory një video ku shfaqet me këtë të fundit dhe vajzën e tyre, Viktorian në një park lojërash. Ata shihen teksa po argëtohen së bashku dhe pavarësisht ndarjes, duket se dyshja ruajnë marrëdhënie të mira. Dy zemrat e vendosura në video e konfirmojnë edhe më tepër raportin e tyre të afërt.

Gjithçka mbetet për t’u pare gjatë ditëve në vazhdim.

foto 3.png

foto 4.jpg

foto 2.jpg

foto 1.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img