Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

U përfol për tradhëti ndaj bashkëshortit, a është ky ish-deputeti që i ka rrëmbyer zemrën Rudinës?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e8f788da79033a36bdde108c66ec7c5f

Prej disa kohësh moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj është në qendër të mediave rozë.

Vetëm pas disa muajsh që u përfol për ndarjen nga bashkëshorti i saj Aleksi, ajo ka konfirmuar se është drejt divorcit.

U dyshua se shkak për këtë ndarje ishte një histori e re dashurie në jetën e saj me një ish-deputet të Kuvendit të Shqipërisë.

Mirëpo, sot duket zërat janë shuar pasi ‘Prive.al’ shkruan se Rudina ka përmendur emrin e tij në inagurimin e bar-it të saj.

‘Si fillim dua të falenderoj Markun që besoi tek unë’, janë fjalët e moderatores, që sipas ‘Prive.al’, i drejtohen ish-deputetit Mark Frroku.

Ende nuk dihet sesa i vërtetë është ky lajm, por derisa të reagojë vetë moderatorja, gjithçka ngelet në kuadër të thashethemit.  

 Kujtojmë që ish-deputeti Frroku është baba i dy fëmijëve për të cilët kujdeset i vetëm, pasi vitin e kaluar bashkëshortja e tij ndërroi jetë si pasojë e një sëmundjeje të rëndë në moshën 35-vjeçare.

froku-1024x785.jpg

rerererererererererere_1466070166-3791289.jpg

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img