Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

U përfol për mesazhet erotike, aktorja shqiptare bën tjetër lëvizje provokuese, shfaqet toples në plazh (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

14ea82285a60d2527a9f1e9d5f82a794

Aktorja e njohur e spektaklit “2XL”, Eliona Pitarka vjen me një tjetër lëvizje shumë provokuese, pak ditë pas publikimit të mesazheve private me përmbajtje erotike.

Ndonëse gjatë këtyre ditëve është bërë pjesë e kryefaqeve të mediave rozë, duket se Eliona po e kalon me shumë sportivitet dhe nuk i ka prishur aspak planet teksa ndodhet me pushime në jug të vendit.

Në foton e publikuar disa minuta më parë në rrjetet sociale, bukuroshja sexy shfaqet mjaft provokuese në shezllonin e saj.

Ajo ka preferuar të marrë disa rreze toples, ndërsa është përqëndruar duke lexuar një libër, siç duket edhe në këtë foto të publikuar nga vetë Eliona.

Epo, Eliona duket se i ka hedhur shumë shpejt pas krahëve gjithçka iu publikua nga jeta private dhe vazhdon me planet e saj të verës…  

 

Më shumë

spot_img
spot_img