U përdhunua nga xhaxhai, gjendet pas 10 ditësh 18 vjeçarja e zhdukur

Publikuar tek: aktualitet, më 08:35 14-02-2020 U përdhunua nga xhaxhai, gjendet pas 10 ditësh 18 vjeçarja e zhdukur Ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë. Një 18 vjeçare është përdhunuar nga xhaxhai i saj 56 vjeçar, dhe ka qenë vetë e reja që e ka denoncuar në polici.

18 vjeçarja pasi denoncoi xhaxhain në polici ishte shpallur e zhdukur. Pas 10 ditësh është gjetur nga policia.

Vazja e cila i përkiste komunitetit ashkali është gjetur para 2 ditësh në Gjakovë. Nga ana tjetër është bërë edhe arrestimi i të denoncuarit për përdhunim, që në këtë rast është xhaxhai i të resë.

Ndërkaq vajza mësohet se ka probleme mendore. Kësisoj ajo do të dërgohet në ekzaminim mjekësor me urdhër të prokurorit të çështjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091640949249268
array(1) { ["section"]=> string(74) "u-perdhunua-nga-xhaxhai-gjendet-pas-10-ditesh-18-vjecarja-e-zhdukur-195148" }