Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U përdhunua nga një banor i zonës kur po lypte në Cërrik, rrëfimi i 13-vjeçarit: Vrapova por më ndoqi, më çoi te varrezat…(E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 13-vjeçar ka rrëfyer se është abuzuar seksualisht nga një 18 vjeçar, rreth 6 muaj më parë në Cërrik.

Ai ka treguar se ka qenë në Cerrik, teksa po lypte kur i është afruar një djalë 18-vjeç, i cili e ka abuzuar seksualisht.

“Isha një ditë në Cërrik, po lypja. Më pa një djalë dhe më ndoqi me vrap. Ika për shtëpi, ai qëlloi aty dhe tha hajde ikim këtej. Nuk kishte njerëz të tjerë. Kërkova ndihmë, por nuk erdhi njeri. Pastaj, tha hajde ikim për shtëpi, por mos i thuaj askujt se do të vras”, ka treguar djali i mitur për ‘Shqipëria live”.

Ai thotë se i tregoi së ëmës, por ajo e injoroi: “Më kapi Eri, i thashë mamit. Mami nuk reagoi. Pas 5, 6 ditësh, i thashë babit. Bashkë ikëm në polici”.

Vetë i ati rrëfen se Eri është një banor i zonës dhe e ka kërcënuar djalin që të mos tregonte. “Një natë nuk erdhi në shtëpi, e kërkuam dhe nuk e dinim nga ishte. Më tha pas 5-6 ditësh, që Eri e kishte kërcënuar se do ta vriste. Atë natë e kishte çuar në varreza dhe djali ishte trembur shumë. Tani ka probleme, nuk shkon në shkollë, ka frikë të dalë jashtë, askush nuk më ka ofruar ndihmë”, tregon i ati, identiteti i të cilët u mbajt i fshehtë.

Ndër të tjera i mituri është shprehur se 18-vjeçari është ende i lirë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img