Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
1.5kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U njohën teksa bënin Yoga, burri “bie në hall” me fansat, i kërkojnë të ndahet nga e dashura 19 vite më e re (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 44-vjeçar, i cili është dashuruar me një vajzë 19 vite më të re se ai, ndodhet përballë një situatë të vështirë.

Fansat i kërkojnë që të ndahet nga e dashura, pasi kanë shumë vite diferencë mes tyre.

“The Sun” shkruan se Michael Stomatuk dhe e dashura e tij 25-vjeçare, Emily Downing, u takuan në 2018-ën gjatë një seance yoga, pasi 44  vjeçarit i bëri përshtypje bukuria e vajzës së re.

Ai bëri lëvizjen e parë duke e komplimentuar për praktikën e saj të yogas, ndërsa të dy thonë se kishte një kimi të menjëhershme mes tyre, ndonëse në fillim Emily, hezitonte për shkak të diferencës së  theksuar të moshës mes tyre.

Pavarësisht nga frika e saj, ajo pranoi të shkëmbente numrin me Michael, nga Massachusetts dhe çifti dolën në takim.

Ai tha: “Unë kam mbi 500,000 ndjekës, për të cilët jam shumë mirënjohës dhe shpesh marr komente si: ‘A nuk je ti ai djali hot nga TikTok?.

“Komentet ngacmuese në fakt më duken mjaft qesharake. Edhe pse, këto komente nuk kanë ndikuar në marrëdhënien tonë, ka pasur shumë mesazhe për Emily nga të panjohur”, tha ai.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img