Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U njohën në rrjetet sociale, Gjykata e Beratit jep masën për të riun që ngacmoi seksualisht 13-vjeçarin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bade86d3160cf449f47363de12ffa57f

Gjykata e Beratit ka dhënë masën “arrest me burg” për 31-vjeçarin Petrit Pire, i cili ka ngacmuar seksualisht një të mitur.

Pire u arrestua dy ditë më parë pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një 13-vjeçar, të cilin e kishte njohur nëpërmjet lojës online “free fire”.

Bëhet me dije se 31-vjeçari i pyetur në seancë, nuk ka pranuar ta ketë prekur të miturin.

“Unë jam njohur me 13-vjeçarin nëpërmjet lojës Free Fire që luanim prej disa muaj bashkë në internet, ku ishin edhe 2 lojtarë të tjerë. Pasi pashë profilin e tij dhe meqë jetonim afër njëri-tjetrit i kërkova të takoheshim nga afër.

Kam shkuar në afërsi të një reparti ushtarak në fshatin Moravë ku ai jetonte dhe kisha marë me vete edhe 2 suflaqe,të cilat i kisha blerë për ti ngrënë së bashku. Kam qëndruar 30 minuta me të,derisa mbaruam ushqimin dhe jam larguar për në banesën time, nuk e kam prekur në asnjë moment” ka thënë në sallën e gjyqit Petrit Pire.

Edhe pse ai ka mohuar të ketë ngacmuar seksulaisht të miturin. Gjykata ka lënë në burg 37-vjeçarin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img