Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
1.5kmh
0 %
Sht
26 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
E shtunë, 10 Qershor, 2023

U njoftuan për të shtëna me armë, policia mbërrin në Ishull Lezhë, ja çfarë gjen

Lajme të ngjashëm

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën mbrëmjen e kësaj të premte në superstradën Lezhë-Milot, pranë Ishull Lezhës.

Burime për mediat bëjnë me dije se si pasojë e aksidentit fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë, policia është duke kryer veprimet hetimore në vendin e ngjarjes, pasi ishin sinjalizuar se personat në fjalë ishin konflikuar duke përdorur dhe armë, por nuk është arritur të provohet diçka e tillë.

Më shumë