Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

U nis për në shkollë, zhduket vajza shqiptare pa lënë asnjë gjurmë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një vajzë është zhdukur në Prizren pa lënë asnjë gjurmë.

Bëhet me dije se vajza ishte nisur për në shkollë por prej asaj kohe më nuk ishte kthyer në shtëpi dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

“Rr. Tahir Sinani, Prizren 23.10.2021 – 13:20. Ankuesja femër nga Kosova me datën 25.10.2021 ka raportuar se me datën 23.10.2021 vajza e saj kishte shkuar në shkollë, por prej asaj kohe më nuk ishte kthyer në shtëpi dhe nuk dihet vendndodhja e saj”, njofton policia.

Njësitë policore janë duke e hetuar rastin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img