Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

U nis nga Venecia drejt Tiranës, avioni me pasagjerë bën ulje të detyruar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas emergjencës, pasagjerët janë nisur nga aeroporti i Falkonaras dhe kanë mbërritur pasditen e sotme në aeroportin Nënë Tereza.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img