Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

‘U ngatërrove me vajzën e gabuar’, sportistja e arteve marciale gjakos personin i cili u përpoq t’i grabiste celularin (VIDEO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bbd781f101795b7758ccdaccf3a0384d

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Argjentinë, ku sportisja e arteve marciale Brisa Vargas, ka gjakosur personin i cili u përpoq t’i grabiste telefonin.

Ajo me anë të ndihmës së një miku mundën t’a kapnin grabitësin dhe t’a rrëzonin në trotuar. Ngjarja ngjalli shumë interes nga kalimtarët të cilët po përpiqeshin t’a ndalonin Vargas së godituri djaloshin, por ajo nuk ndalonte deri në momentin që mbërritën efektivët e policisë.

Në video ajo shihet teksa nuk e lëshon djalin dhe i thotë “gjej një punë”.

Në një intervistë ajo u shpreh se është krenare për atë që bëri dhe se nuk pendohet për asgjë.

Policia ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e vërteta të ngjarjes.

KUJDES! PAMJE TË RËNDA!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img