Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U nervozua pas ndalimit nga policia italiane, 52-vjeçarit shqiptar i gjejnë drogë me vlerë 60 mijë euro

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5a1f07485089486f3f07ca535eb8ed2b

Një 52 vjeçar është arrestuar nga policia italiane, pasi u kap me lëndë narkotike.

Ai njihej si një tregtar profesionist dhe u ndalua nga policia për një kontroll rutinë, teksa po drejtonte një fugon.

Policia vuri re se 52-vjeçari po shfaqte një nervozizëm dhe ata e kontrolluan më imtësosht mjetin.

Si rezultat, ata gjetën një pako me kokainë me peshë 1.900 kg, që nga analziat e mëvonshme doli që ishte e një cilësie të lartë. Pakoja ishte vendosur nën sediljen e pasagjerëve.

Droga e sekuestrur nga policia kapte vlerën e 60 mijë eurove.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img