Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
100 %
2.1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
17 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

U ndalua nga policia në kufi, rrëfehet Atdheu: Më kanë bërë makinën “sallatë”, katër shtete më akuzonin si narkotrafikant

spot_img

Lajme të ngjashëm

Atdhe Xharavina është kthyer në një ndër emrat më të përfolur në media rozë. Vitin e kaluar disa foto të tij në kufi, teksa ishte ndaluar nga policia bënë xhiro në rrjetet sociale.

Duke iu referuar këtyre pamjeve Atdheu ka rrëfyer se ato foto janë shkrepur më parë dhe se e gjithë ajo situatë ka ndodhur pasi akuzohej për narkotrafikant.

“Ato foto janë shkrepur më parë. Dhe ma kanë bërë makinën sallatë siç i themi ne në Kosovë. Katër shtete kishin urdhër të ma çmontonin makinën sa here kaloja në kufi. Më akuzonin për narko-trafik.”- tha ai në Glamour Zone.

Teksa shtoi se tani gjithçka është zgjidhur dhe nuk ka asnjë problem me ligjin.

Më shumë
spot_img
spot_img