Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

U ndalua me pajisjen e dyshimtë dje në Rinas, greku biznesmen kishte hyrë 20 herë në Shqipëri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dje në Rinas u ndalua një grek me një pajisje të dyshimtë,për të cilën u dyshua se ishte përgjuese.

Policia bën me dije se Iraklis Draounis, është inxhinier ndërtimi dhe se kishte hyrë në Shqipëri edhe 20 herë të tjera.

Mësohet se Draounis është pronar i një biznesi të madh në qendër të Qipros, ndërsa në Shqipëri jepte shërbime në fushën e sigurisë.  Për herë të fundit erdhi në Shqipëri me 5 maj, mirëpo hasi probleme gjatë kthimit.   

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img