Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

U nda papritur nga jeta, Fatos Baxhaku përcillet nesër në banesën e fundit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Homazhet për Fatos Baxhakun do të mbahen nesër në orën 09:00 te ‘Vila Vorpsi’ te Medreseja, ndërsa në orën 17:00 pasdite, gazetari dhe publicisti i njohur do të përcillet për në banesën e fundit, raporton newsbomb.al.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img