Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

U nda nga nëna e vajzës, Stine: Mund të bashkohemi nëse…

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i njohur Stine, i ftuar në emisionin ‘Pasditja ime’, ka folur për karrierën e tij.

Ai nuk ka anashkaluar as jetën private.

Kujtojmë se Stine u nda nëna e vajzës së tij, Graciela në fund të vitit që lamë pas. Këngëtari ka thënë se ka ‘një dritë jeshile’ për rikthim mes tyre.

‘Nuk them që ka mbaruar apo ka filluar. Ne kemi raporte të mira, takohemi me vajzën. Po u soll mirë, do ta shikojmë’, u shpreh Stine.

Ai ka shtuar se gjithçka ishte akumuluar për një kohë të gjatë dhe më pas shpërtheu për gjëra të vogla.

sti.jpg

Më shumë