Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U nda nga biznesmeni Fisnik Syla dhe abortoi fëmijën? Fjolla Morina bëhet e “gjallë” dhe i sqaron njëher e mirë të gjitha

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fjolla Morina është një ndër këngëtaret më të lakuara nga mediat rozë. Arrestimi nga policia, lirimi i saj, gjyqi, martesa me Fisnik Sylën kanë qenë temat më të komentuara  kohëve të fundit.

Lart e poshtë së fundmi kanë qarkulluar disa lajme se Fjolla i ka dhënë fund marrëdhënies së saj me Sylën me të cilin u kurorëzua disa muaj më parë në Maldive.

Gjithashtu thuhet se këngëtarja ka abortuar fëmijën, mirëpo asgjë nuk është e vërtetë dhe këtë e ka konfirmuar vetë Fjolla.

Për mediat kosovare Fjolla ka treguar se nuk është e vërtetë se ajo dhe Fisniku janë ndarë dhe as nuk ka abortuar.

Teksa nuk dëshiroi që të komentonte më shumë rreth kësaj teme, ajo tha se arsyeja e mospublikimit të fotografive në rrjete sociale është se po i kushton vëmendje procesit gjyqësor në Shqipëri.

Kujtojmë se disa javë më parë Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Kukës ka depozituar vendimin për shpalljen në kërkim ndërkombëtar të Fjollës.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img