Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

U nda nga bashkëshortja pak kohë më parë, Stine jep mesazhin e rëndësishëm për Shën Valentin (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Ditët e fundit, këngëtari Stine ka qenë në qendër të vëmendjes për divorcin nga nëna e vajzës së tij, Graciela.

Mesazhi i publikuar në rrjetet sociale nga Stine, ku tregonte dhe ndarjen e tyre bëri shumë bujë në media.

mirëpo, mesa duket këngëtari ka vendosur të jetë sërish në fokusin e portaleve edhe gjatë ditës së Shën Valentinit.

Ai ka dhënë një tjetër mesazh, që nuk ka kaluar pa u vënë re nga ndjekësit dhe jo vetëm.

‘Lum ata që dashurojnë… për pjesën tjetër skam ç’them, thjesht uroj ta gjejnë dashurinë të paktën një herë në jetë’,shkruan Stine në ‘Instagram’.

Kujtojmë që pak ditë më parë, ish-bashkëjetuesja e tij, Graciela ka qenë e ftuar në ‘Ëhy not’, ku ka performuar edhe një këngë mjaft prekëse duke lotuar.

Screenshot_2.png

graciela.jpg

 


Më shumë