Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

U nda nga bashkëshortja pak kohë më parë, ja me kë feston ditëlindjen Stine (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

42ae0e23ad56d92083c2545fab9c6fac

Këngëtari i njohur Stine i habiti të gjithe me mënyran sesi ai dha lajmin për ndarjen nga  bashkeshortja e tij Graciela  me të cilën ka dhe një vajzë,Estian.

Ndërsa ditën e sotme Stine feston 38 vjetorin e lindjes në praninë e vajzës së tij të vogël.

Në një video të publikuar nga këngëtari në Instagram ai shfaqet së bashku me Estian pranë tortës me qirinj dhe i kërkon vajzës t’i fryjnë qirinjtë së bashku.

 

View this post on Instagram

Happy birthday to me ?

A post shared by Stine?️ (@stine_records) on

Më shumë

spot_img