Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
5.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

U masakrua me thikë në burgun e Koridhalos, Policia pranë zbulimit të porositësit të vrasjes së Arbër Bakos (EMRI I POROSITËSIT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Grupi i Klodian Lekocajt në të cilin bënte pjesë dhe Arbër Bako dyshohet se ka ekzekutuar avokatin e njohur grek Mixalis Zafiropoulos.

 

Më shumë

spot_img