Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

U martuan në fshehtësi? Reagojnë për herë të parë çifti i njohur Arbenita dhe Fero

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a70a3cc7be3ffd166794b38b8c37406f

Mediat spekuluan se çifti i njohur Fero dhe Arbenita i kishin dhënë fund beqarisë së tyre në një ceremoni intime martese.

Mendohet se vetëm rrethi më i ngushtë i çiftit ka qenë në dijeni të kësaj martese. Pas dy ditësh nga dalja e lajmit, Fero dhe Arbenita kanë reaguar për herë të parë në rrjetet sociale.

Arbenita ka publikuar një foto në krah të Feros me mbishkrimin “Si duket një çift që nuk i intereson asgjë”.

Ata kanë qenë duke udhëtuar me makinë në momentin e shkrepjes së fotos. Ata duken të pa shqetësuar nga lajmet që kanë qarkulluar kohët e fundit në media për martesën e tyre.

foto_armebnita.jpg

arbenita_dhe_feri.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img