U martuan në fshehtësi? Reagojnë për herë të parë çifti i njohur Arbenita dhe Fero

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:38 29-11-2020 U martuan në fshehtësi? Reagojnë për herë të parë çifti i njohur Arbenita dhe Fero

Mediat spekuluan se çifti i njohur Fero dhe Arbenita i kishin dhënë fund beqarisë së tyre në një ceremoni intime martese.

Mendohet se vetëm rrethi më i ngushtë i çiftit ka qenë në dijeni të kësaj martese. Pas dy ditësh nga dalja e lajmit, Fero dhe Arbenita kanë reaguar për herë të parë në rrjetet sociale.

Arbenita ka publikuar një foto në krah të Feros me mbishkrimin “Si duket një çift që nuk i intereson asgjë”.

Ata kanë qenë duke udhëtuar me makinë në momentin e shkrepjes së fotos. Ata duken të pa shqetësuar nga lajmet që kanë qarkulluar kohët e fundit në media për martesën e tyre.

foto_armebnita.jpg

arbenita_dhe_feri.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Emina Cunmulaj zbulon detajin SHOKUES nga jeta e saj: Kam qenë e martuar me një shqiptar, por... (E PLOTË)
Do të shkriheni së qeshuri, Grezda i bën videon epike Oriolës teksa po hanin drekën »
Article Logic
Execution time: 0.01200008392334
array(1) { ["section"]=> string(88) "u-martuan-ne-fshehtesi-reagojne-per-here-te-pare-cifti-i-njohur-arbenita-dhe-fero-229561" }