Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U martuan në fshehtësi, Boris Johnson i veshur si dhëndër, dalin fotot e para nga ceremonia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Më herët u bë e ditur se kryeministri britanik, Boris Johnson dhe e fejuara Carrie Symonds  do të martoheshin verën e ardhshme. Mirëpo, pa e ditur askush, Johnson dhe Symonds i dhanë fund beqarisë në fshehtësi të plotë ditën e djeshme.

Dasma e tyre ishte suprizë jo vetëm për mediat, por dhe për miqtë e tyre të cilët nga çifti kishin marrë ftesën për verën e ardhshme, në 2022.

Një burim i afërt pranë partneres së Johnson ka thënë se ata janë shumë të emocionuar dhe mbajtja “sekret” ka bërë ditën e tyre më të bukur.

“Ata janë shumë të emocionuar. Ishte sekreti i tyre dhe kjo e ka bërë akoma më speciale ditën”, ka thënë ajo për mediat e huaja.

Teksa ditën e sotme ka dalë fotoja e parë e çiftit më të ri, Johnson dhëndër dhe Symonds e veshur nuse me fustanin e bardhë i cili i rri kaq bukur në ditën e tyre më të rëndësishme.

Kujtojmë, se për kryeministrin kjo është martesa e tretë pas divorcit nga gruaja e dytë, Marina Wheeler, në vitin 2020.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img