Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

U lye me baltë në qytetin e përmbytur, prezantuesja gjermane kërkon falje publike: U ndjeva “e turpëruar” me rroba të pastra

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një prezantuese gjermane ka kërkuar falje pasi u kap duke lyer baltë në rrobat e saj disa çaste para se të dilte në televizion, nga një qytet i shkatërruar nga përmbytjet e javës së kaluar.

39-vjeçarja Susanna Ohlen deklaroi se ndihej “e turpëruar” kur raportoi nga qyteti me rrobat e saj të pastra.

Televizioni RTL tha se ajo ishte pezulluar për shkelje të standardeve të saj pasi video u bë virale në rrjet.

Në një deklaratë për mediet, Ohlen tha se kishte bërë një gabim të rëndë.

Ajo kishte raportuar nga Bad Münstereifel në Nordrhein-Westfalen, ku reshjet rekord të shiut shkatërruan shtëpitë dhe lanë dhjetëra të vdekur javën e kaluar.

Pa u menduar, ajo tha: “Kam lyer baltë në rrobat e mia”.

Një video u bë virale në rrjet, e cila shfaqte pamjet ku prezantuesja lyen me baltë rrobat e saj, ndërsa ky moment u filmua nga një person i rastësishëm aty dhe më vonë e postoi në mediat sociale.

Më shumë

spot_img