Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

“U lodha duke jetuar vetëm”, gruaja në gjendje të rënduar psikologjike hedh nga dritarja dy fëmijët e mitur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një nënë 24- vjeçare nga Brooklyn ka hedhur dy fëmijët e saj nga dritarja dhe më pas është hedhur edhe vetë.

Sipas njoftimit të polcisë mësohet se vetëm foshnja është në gjendje kritike për jetën, ndërsa nëna së bashku me djalin e saj dy-vjeçar janë në gjendje të stabilizuar.

Ngjarja e rëndë ndodhi mesditën e ditës së djeshme dhe nga deklarata e nënës mësohet se në gjendje të rënduar psikologjike pasi ishte “lodhur nga të qenit vetë”, ajo hodhi vajzën katër javëshe dhe djalin nga kati i dytë i banesës.

Sipas dëshmitarëve, kur ajo ra, vazhdoi ti përlaste fëmijët e saj. Ndërkohë, autoritetet po merren me zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img