Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

U larguan nga emisioni, Andi dhe Jasmina fillojnë bashkëjetesën, video që ngjalli dyshime

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak ditë më parë Andi dhe Jasmina u larguan nga emisioni “Për’puthen” mes zënkave dhe puthjeve.

Ata u shprehën se do ta vazhdojnë njohjen e tyre jashtë, larg syrit të publikut. Por, produksioni u ka bërë një kërkesë që të rikthehen pas një muaji dhe të rrëfejnë ecurinë e lidhjes së tyre.

Në rrjetet sociale po qarkullon lajmi se tashmë Andi dhe Jasmina kanë nisur bashkëjetesën.

Andi ka postuar në rrjetet sociale një video ku tregon se vëllai i tij i erdhi surprizë nga Amerika në shtëpinë e tij. Ndërkohë në sfond dëgjohet edhe e qeshura e Jasminës.

Nuk dihet nëse çifti ka marrë një hap të rëndësishëm në jetën e tyre, por kjo mbetet për tu parë.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img