Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

U largua nga Vizion Plus për Klanin, Turjan Hysko tregon episode nga programi i ri (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në një postim në Instagram Turjan Hysko, ka bërë publike një sekuencë të shkurtër të programit, i cili sipas tij fillon në vjeshtë dhe do të quhet “duplex_shoë”.

 

 

A post shared by Turjan Hysko (@turjanhysko) on

albsig

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img